P.U. Keda

Nazwa firmyP.U. Keda
MiejscowośćRumia, powiat Wejherowski, woj. Pomorskie
UlicaGrunwaldzka 124
Kod pocztowy84-230
Numer telefonu602 103 074
Adres strony WWWKeda.pl
Profil na FacebookuFacebook.com
KategorieArtykuły i sprzęt bhp
Opis firmyW naszej ofercie znajdziecie Państwo: -Artykuły stalowe: Słupki - o średnicach od o42mm aż do, o219mm. Ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo na kolory żółto-czarny oraz biało czerwony. W wersjach do przykręcenia, zabetonowania oraz na podstawach gumowych., Barierki - Barierki stalowe o przekrojach o42mm oraz o76mm. Cynkowane ogniowo oraz malowane proszkowo na kolory żółto-czarny oraz biało-czerwony. W wersjach do przykręcenia, zabetonowania lub przenośne., Odboje - Odboje stalowe, wykonane z blachy o grubości 6mm w kształtach L, U oraz płaskie. Doskonale chronią regały magazynowe, maszyny i inne wyposażenie zakładów pracy., Zapory nożycowe - stworzone po to aby tymczasowo zamykać przejścia na terenach zakładów pracy, w wersjach na kółkach, na stopach oraz mocowane do ściany. - Lustra Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem duńskiej firmy Dancop - lustra wyróżniają się najwyższą jakością - wszystkie, które znajdują się w naszej ofercie posiadają certyfikat T śV. - Profile ostrzegawczo - ochronne Cieszą się ogromnym zainteresowaniem w przemyśle całej Europy i nie tylko. Gwarantują ochronę pracowników na terenach zakładów pracy. Wykonane z giętkiej i doskonale absorbującej energię pianki poliuretanowej. Dostępne w kolorach żółto-czarnym, biało-czerwonym, w wersjach odblaskowych i fluorescencyjnych. Teraz również dostępne na podkładkach stalowych, które umożliwiają montaż nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. - Taśmy antypoślizgowe i do wyznaczania ciągów komunikacyjnych: Wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorów, o różnym stopniu gradacji. W ofercie posiadamy m. in. taśmy wodoodporne, wewnętrzne, zewnętrzne jak i do wyznaczania ciągów komunikacyjnych.
Słowa kluczoweStalowe, Barierki, Profile ochronne, Słupki, Profile ochronno-ostrzegawcze, Odboje stalowe, Profile ochronne stalowe, Lustra przemysłowe, Lustra kontrolno-obserwujące, Lustra drogowe, Zapory nożycowe, Żółto-czarne, Biało-czerwone, Progi parkingowe
Informacje o wizytówcenumer ID: 21394; rejestracja: 18/04/2015; liczba odsłon: 27

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - P.U. Keda. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest jeden plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!